תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

שער גלילה

שירות ומכירה פריסה ארצית 24/7

חלקים ומוצרים איכותיים עם תווי תקן ואחריות

מחלקת תכנון והנדסה לכל פרוייטקט לשרותכם

כל סוגי השערים המחסומים ובקרות כניסה

הצעת מחיר מהירה וייעוץ חינם

ייעוץ ותכנון של מומחה בתחום שערים, מחסומים, תריסים נגללים קרוסלות ובקרות כניסה

שער גלילה הוא פתרון מומלץ למקומות חנייה פרטיים. הוא מספק עיטוף רחב לחניה, מונע חדירת גורמים בלתי מורשים ומצמצם משמעותית את הסיכון לפריצות וגניבות. מלבד שיפור בתחושת הביטחון האישי, שער גלילה גם נוח מאוד לתפעול והוא חוסך ריבים עם השכנים או האורחים שלהם.

שער גלילה נראה כמו מסך עשוי שלבי מתכת. אפשר לבחור את הצפיפות של השלבים על מנת לכסות את כל פתח הכניסה לחנייה ולמעשה לאטום אותה, כדי לייצר תחושת פרטיות. את השער פותחים וסוגרים באמצעות מנגנון חשמלי היתרון המרכזי שלו הוא בידוד. ניתן לתפעל את השער בשעת תקלה באופן ידני באמצעות מנגנון החירום, אבל את זה מונעים באמצעות השקעה בשער איכותי הניתן לצביעה בתנור בצבע RAL בהתאם לדרישת הלקוח.

שער גלילה חשמלי

כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי מנגנוני פתיחה שונים של שער גלילה חשמלי. אפשרות אחת למשל היא לשלב תריס גלילה לחניה, שנראה כמו תריס ביתי אך הרבה יותר עמיד, חזק ואמין. בעת לחיצה על המנגנון המתאים, הציר מסתובב והשלבים של השער נכרכים סביבו עד שהוא נפתח.

אפשרות אחרת של התקנת שער גלילה חשמלי היא להעדיף דגם של דלת פנל מבודד. בדגמים כאלה השער נראה כמו תריס גלילה סטנדרטי, אבל לאחר הפתיחה הוא לא מסתובב סביב הציר שלו – אלא עולה לתקרה ונפרש עליה עם מסילות מתאימות. היתרון הוא שניתן לייצר ככה שערים עם שלבים עבים, כמו למשל במחסנים של בתים פרטיים או בבתי עסק ומוסכים.

שער גלילה לחניה

שער גלילה יכול בין היתר לשמש גם לחניה, אחת הדרכים לחסוך בהוצאות היא להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי דגמים שונים של שער גלילה לחניה ולבדוק מה פערי המחירים שלהם. כמו כן, יהיה זול יותר להתקין את השער בחניה מקורה מאשר בחניה לא מקורה וניתן להיעזר בחשמלאי כדי להוסיף נקודת חשמל במקום לחבר את המנוע לשקע רגיל.

שער גלילה PVC

חברת אלון שערים מתקינה ומספקת פתרונות לדלתות PVC מהירות לתעשייה:

תקן מזון FDA, דלתות מעבדה לחדרים נקיים, דלתות לחדרי קירור, דלתות לחדרי הקפאה, דלתות מהירות לשטחי תפעול, דלתות מהירות קשיחות ספירליות, מפנל מבודד, תריסי גלילה מהירים.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן