תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

מחסום זרוע

שירות ומכירה פריסה ארצית 24/7

חלקים ומוצרים איכותיים עם תווי תקן ואחריות

מחלקת תכנון והנדסה לכל פרוייטקט לשרותכם

כל סוגי השערים המחסומים ובקרות כניסה

הצעת מחיר מהירה וייעוץ חינם

ייעוץ ותכנון של מומחה בתחום שערים, מחסומים, תריסים נגללים קרוסלות ובקרות כניסה

מחסום זרוע – מחסום חניה מושלם

מבין מגוון מחסומים חשמליים אפשריים להתקנה, אין ספק כי מחסומי זרוע הם הפופלאריים והנפוצים ביותר. שכיחותם נובעת מהפונקצינאליות הרבה שהם מספקים ומפשטות ההתקנה. אנחנו רואים אותם בכל מקום: מונעים ממכוניות לעבור על פסי רכבת, בכניסה לחניונים, בכניסה לחניות של בתי מגורים, בכניסה לשדות התעופה וכו'.
מחסום זרוע מסמן לרכב לעצור. לאחר מכן ובהתאם לייעוד המקום יש אפשרות לכמה תרחישים: לחיצה על כפתור וקבלת כרטיס חנייה, המתנה שהרכבת תעבור, לחיצה על שלט חשמלי ופתיחת המחסום או בדיקה של איש בטחון. כך או כך, מחסום זרוע חשמלי עושה את העבודה ומונע כניסה של רכב לא מורשה.

מחסום זרוע – מרכיבי המחסום

מחסום זרוע חשמלי מורכב מבסיס בעל מנגנון הפעלה ובקרה, מזרוע מתכת עולה ויורדת, מעמוד נגדי קטן עם תושבת לזרוע ועינית אלקטרונית המונעת סגירה במקרה של מעבר לא מבוקר מתחת למחסום.
בנוסף, עלותם ותחזוקתם של מחסום חשמלי לחניה זה נמוך באופן יחסי, אך עדיין, כדאי ורצוי להתייעץ עם המומחים של אלון שערים לגבי עלות התקנה ותחזוקה. רק מידע מהיימן המבוסס על נסיון בשטח יוכל לתת לכם תמונה מלאה לגבי מחסום חניה אותו אתם צריכים.

סוגי מחסום זרוע

בנוסף למחסום זרוע פשוט, ישנם עוד שני סוגי מחסומים:
• מחסום זרוע מתקפל – זהו מחסום שבעת ההרמה מתקפל לחצי ובעת ההורדה שב ומתחבר לכדי מוט אחד ארוך. הסיבה העיקרית להתקנת מחסום זרוע מתקפל היא חוסר מקום בחלק העליון. המחסום נפוץ בעיקר בחניונים תת קרקעיים שם הקיר מפריע לתנועת הזרוע.
• מחסום זרוע מעוגל – זהו למעשה מחסום זרוע רגיל העשוי מתכת מעוגלת, חלולה. מחסום זה נחשב חזק יותר מאשר מחסומי הפס או העץ ומשתמשים בו כאשר יש צורך לסגור מפתח רחב במיוחד.
ישנם סוגים שונים של מחסומים לחניה או שערים לחניה אך מחסום זרוע חשמלי הוא ללא ספק הבחירה הטבעית. יחד עם זאת, טעות לחשוב כי מחסום זרוע הוא לשם ההרתעה בלבד. ישנם מחסומי זרוע חזקים מאוד שאין שום יכולת לעבור דרכם והעושה כך מסתכן בפגיעה לרכב ולגוף.

מחסום זרוע – אסתטיקה ועיצוב

דווקא בגלל היותו שכיח כל כך, נודעה חשיבות רבה לעיצוב ולאסתטיקה של מחסום זרוע. בחברת אלון שערים מציעים את המגוון הרחב ביותר של עיצובים וצבעים למחסומי חנייה חשמליים ובכללם מחסומי זרוע. אתם יכולים להיות בטוחים כי הכניסה לחניה שלכם תהיה נעימה ואסתטית.
בנוסף, חברת אלון שערים דואגת להתעדכן בכל החידושים הטכנולוגיים בתחום מחסומים חשמליים לחניה ומציעה מבחר פונקציות מתלוות כגון עין אלקטרונית, לחץ משתנה הפעלה באמצעות אורות גבוהים, מקלט רדיו לשלט רחוק, כרטיס זיהוי למורשים בלבד וכו'.
אנחנו נגיע עד אליך ונלווה אותך לאורך כל הדרך.
הזמינו עוד היום מחסום זרוע לחניה.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן