תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

מנוע לתריס חשמלי

שירות ומכירה פריסה ארצית 24/7

חלקים ומוצרים איכותיים עם תווי תקן ואחריות

מחלקת תכנון והנדסה לכל פרוייטקט לשרותכם

כל סוגי השערים המחסומים ובקרות כניסה

הצעת מחיר מהירה וייעוץ חינם

ייעוץ ותכנון של מומחה בתחום שערים, מחסומים, תריסים נגללים קרוסלות ובקרות כניסה

תריס – פתרון נהדר ונוח לפתיחה ולסגירה של מפתחים. להשגת סגירה הרמטית ולקידום הביטחון. תריס ממלא תפקיד חשוב בבתים פרטיים, בתי עסק ובעצם בכל מבנה שהוא. יש כיום מגוון פתרונות להתאמה אופטימלית של התריס לפי השימוש במקום. מדובר בתריס שמותקן בדומה לכל תריס, אך הוא פועל באמצעות מנוע חשמלי. המנוע מרים את התריס ומגיף אותו בלחיצת כפתור, מפתח ו\או מערכת סלולארית, כך קל עוד יותר לפתוח ולהגיף את התריס, ללא מאמץ בכלל ובלי למשוך את החבל כדי להפעיל את התריס. לחיצת כפתור אחת והתריס עושה את הפעולה שאתם מצפים ממנו. נוח, מהיר וטוב.

מה חשוב לדעת על מנוע לתריס חשמלי ?

מנוע לתריסים אכן עונה על הצורך ומאפשר התקנה של תריסים רחבים וכבדים, מתוך הנחה שבעזרת מנוע חשמלי ניתן להשתמש בתריס בקלות. אך חשוב לדעת מספר דברים לגבי מנוע לתריס גלילה. העובדות הללו יכוונו אתכם בבחירה, ברכישה ובהתקנה:

  • יש מספר חברות שמייצרות מנועים לתריסים חשמליים. בין היתר בולטות החברות BFT ו- NICE. לכל אחת מהחברות יש יתרונות ומאפיינים שמשליכים גם על המנוע ועל השימוש בו, על ההתאמה למטרה ועל ההתקנה.
  • יש להתאים באופן מדויק מנוע מומלץ לתריס חשמלי לפי רוחב התריס, הגובה שלו וכן המשקל שלו. התאמה זו נחוצה על מנת להוביל לכך שהמנוע אכן יוכל לשאת את התריס ולהפעיל אותו ביעילות מרבית לאורך זמן. ללא שחיקה וללא תקלות חוזרות ונשנות.
  • חובה לדעת כי התקנת מנוע לתריס חשמלי הוא עניין מקצועי לכל דבר ועניין. מה שאומר שחשוב מאוד לבחור חברה מקצועית שצברה מומחיות בתחום התקנות מנועים לתריסים חשמליים. חברה כזו תוכל לספק מענה מתאים ולבצע את ההתקנה של התריס על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם.
מנוע לתריס חשמלי

התייעצו איתנו

חברת אלון שערים ומחסומים מזמינה אתכם ליצור קשר עם החברה, כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת. אצלנו תוכלו למצוא את המוצרים הטובים ביותר, את המנועים האיכותיים וכמובן – את ההתאמה של המנוע לפי הצורך והמטרה שלכם. כמו כן תקבלו אצלנו התקנה מקצועית על ידי מתקינים מקצועיים שצברו ידע רב וניסיון בהתקנות של מנועים לתריסים חשמליים.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן