תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

שערים חשמליים

שירות ומכירה פריסה ארצית 24/7

חלקים ומוצרים איכותיים עם תווי תקן ואחריות

מחלקת תכנון והנדסה לכל פרוייטקט לשרותכם

כל סוגי השערים המחסומים ובקרות כניסה

הצעת מחיר מהירה וייעוץ חינם

ייעוץ ותכנון של מומחה בתחום שערים, מחסומים, תריסים נגללים קרוסלות ובקרות כניסה

שער נגרר

שער נגרר

שער נגרר

שער קונזולי

שער קונזולי

שער קונזולי

שער כנף \ דו כנף

שער כנף \ דו כנף

שער כנף \ דו כנף

שער פשפש

שער פשפש

שער פשפש

קורה קונזולית

קורה קונזולית

קורה קונזולית

שערים חשמליים – לעבוד עם מומחים

אל תתפשרו על איכות, בכל הנוגע לשער החשמלי שלכם. שער זה, יגן על רכושכם וישפיע על נוחות השימוש במבנה שהוא סוגר. לכן, הוא חייב להיות באיכות הגבוהה ביותר. מדובר במנגנון אשר עושה עבודה מתמשכת ולא קלה, בתנאי חוץ. השער משלב מכאניקה עם חשמל והוא נדרש לעבוד היטב, לאורך זמן. ייצור והתקנת מוצרים כאלה, זה עניין למקצוענים.

אלון שערים מתמחה בייצור, התקנת ותחזוקת שערים חשמליים, מזה מעל לעשרים שנה. ההתמחות מובילה למצוינות וכמובן לניסיון רב, במגוון סוגי שערים. החברה עומדת בכל התקנים הנדרשים, כגון תקן הבטיחות לשערים חשמליים 900.23.03 של מכון התקנים הישראלי. היא מציעה גם חלקי חילוף ואביזרים משלימים לעולם השערים, כגון שלטים, סוללות גיבוי למנוע שער או מנורות מהבהבות שמזהירות על שער בתנועה.

עיצוב והתאמה אישית? גם שירותים אלה תמצאו אצלנו, כולל מענה לדרישות מיוחדות, כגון טעינה סולארית או פתיחה מטלפון סלולארי. הכל, על בסיס סוגי השערים הסטנדרטיים הבאים:

שער חשמלי נגרר

שער נגרר חשמלי או שער הזזה חשמלי, הוא שער אשר נע לאורך מסילה. זהו סוג שער בסיסי, רב שימושי ונפוץ מאוד. השער כולל עינית בטחון או עינית פוטו אלקטרית, אשר יודעת לזהות מצבים שבהם דבר מה מפריע לתנועתו. כך נמנע נזק לאנשים וגם לשער עצמו.

שער חשמלי קונזולי

שער קונזולי הוא שער שנע אופקית לרוחב האזור שהוא סוגר, אך ללא מסילה תחתית. כתוצאה מכך, אין תקלות שאופייניות לשער עם מסילה תחתית ואף מתקבל אפקט ויזואלי של ריחוף באוויר. שער זה מספק פתרון נוח, למקומות שבהם הקרקע לא מתאימה להתקנת מסילה רגילה. למשל, בגלל שיפוע או סוג הקרקע. הוא גם מאפשר לסגור מפתחים גדולים במיוחד, של עד שבע וחצי מטר.

קורות קונזוליות

שער חשמלי קונזולי, הוא מוצר מאסיבי וחזק מאוד. יש לו גם מעין גרסה קלה וזולה יותר, אשר מכונה קורה קונזולית. הקורה יכולה לשמש כמחסום לכניסת רכבים, למשל לאזור חניה. במקרה כזה היא תספק חוזק רב יותר, ביחס למחסום זרוע פשוט שעולה ויורד.

שער גלילה

שער אשר נפתח כלפי מעלה ושלביו האופקיים מתכנסים לגליל. העיקרון דומה למדי, לאופן פעולת תריס גלילה. שער גלילה משמש במקרים רבים לסגירת חניות פרטיות. מאחר שהוא מספק סגירה ויזואלית מלאה, הדבר תורם לצמצום גנבות רכב.

שער דו כנף חשמלי

עוד צורה קלאסית של שערים, היא צורת השער בעל שתי ה"כנפיים". שער זה נפתח לצדדים והוא אינו דורש מסילה. במקרה של הפסקת חשמל, ניתן להפעילו גם באופן ידני. ההבדל בין מנגנון של כנף אחת למנגנון של שתי כנפיים, הוא בכך שכנף בודדת עשויה לנוע ברדיוס רחב מדי ביחס לדרישות במקום. שתי כנפיים עושות זאת בצורה יותר קומפקטית. כמובן, כל כנף מגיעה עם מנוע משל עצמה.

בחרו באמינות, איכות ושקט נפשי! שערים חשמליים של אלון שערים.

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לענות לכל שאלה.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן