תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

סבסבות / קרוסלות

שירות ומכירה פריסה ארצית 24/7

חלקים ומוצרים איכותיים עם תווי תקן ואחריות

מחלקת תכנון והנדסה לכל פרוייטקט לשרותכם

כל סוגי השערים המחסומים ובקרות כניסה

הצעת מחיר מהירה וייעוץ חינם

ייעוץ ותכנון של מומחה בתחום שערים, מחסומים, תריסים נגללים קרוסלות ובקרות כניסה

כניסה מבוקרת, מאובטחת ותקינה מחייבת שימוש בקרוסלה מתאימה שמגיעה במידות הרלוונטיות. בנוסף, חשוב לתאם התקנה מקצועית של קרוסלה כדי להבטיח תפקוד חלק לאורך זמן ולבחור אותה לפי שיקולים שרלוונטיים להיקף התנועה במקום. איך עושים את זה? הנה המדריך המלא.

שערי קרוסלה ובקרת כניסה

קרוסלות הן חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי והמסחרי שבו אנחנו נמצאים על בסיס יום יומי. קרוסלת כניסה נמצאת למשל בבתי עסק וחנויות, אבל גם במוסדות ציבור כמו ביטוח לאומי, משרד הפנים, עיריות וכן הלאה. כמו כן, קרוסלות מאפשרות למלא בעת ובעונה אחת כמה מטרות שונות: הן גם עוזרות להבטיח כניסה מבוקרת של כמות גדולה של מבקרים וגם מסייעות לאבטחה ומניעת כניסה מגורמים לא מורשים.

מלבד קניונים או חנויות, אפשר לראות סוגים שונים של סבסבות (קרוסלות) גם בבתי עסק. כאן המטרה היא מצד אחד לאפשר פיקוח על מי שנכנסים אל החנות על מנת למנוע עומס, אך מצד שני להבטיח תנועה זורמת של הלקוחות. לשם השוואה, באתרים צבאיים או רגישים וגם באצטדיוני כדורגל או אולמות כדורסל מתקינים סבסבות בעיקר משיקולי הרשאה – כמו למשל כדי לאפשר רק לבעלי מנוי או כרטיס להיכנס למתחם.

חיבור והתקנה של קרוסלות וסבבות כניסה

התנאי לניצול היתרונות השונים של קרוסלה תקינה הוא לבחור אותה נכון. בשביל לחבר בין שערי קרוסלה בקרת כניסה ומערכות אבטחה לדוגמא, צריך להכיר את הצפי לכמות המבקרים ולוודא שהיא מגיעה במידות הרלוונטיות. לאחר מכן, יש לדאוג להתקנה מקצועית של כל דגם או דלת קרוסלה בכדי להפיק את מירב התועלת בהתאם לדרישות המקום.

מלבד בחירת קרוסלת כניסה על פי המפרט הטכני המתואר על ידי היצרן ואחרי התייעצות עם בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום, יש לתאם התקנה נכונה. את ההתקנה של דלת קרוסלה לדוגמא לא מבצעים כמו שמתקינים שערים רגילים, לכן צריך לוודא שמי שעושים את זה הם בעלי ניסיון. בנוסף, צריך לדאוג להסדרי נגישות גם עבור בעלי מוגבלויות ולשלב שערי קרוסלה בקרת כניסה ומערכות אבטחה נוספות.

BTX 300 N1

טריפוד

סוגי קרוסלות כניסה

הפתרונות הקיימים בתחום של בקרת כניסה עוזרים להתאים אותם באופן אישי לצרכים של קהל היעד והלקוחות. הנה למשל כמה פתרונות כאלה:

  • קרוסלות חשמליות למעבר מהיר
  • קרוסלות גבוהות למתחמים ספציפיים
  • קרוסלת כניסה נמוכה לבתי ספר ומעברים מהירים במיוחד
  • קרוסלות גבוהות ומעוצבות לבתי מלון
  • קרוסולות עשויות פלדה, נירוסטה או זכוכית
  • קרוסלה בהפעלה ידנית או חשמלית

הדבר החשוב הוא להשוות בין סוגי קרוסלות מתוך קטלוג מעודכן ומגוון. כאן נכנסים לתמונה היתרונות של אלון שערים, כי אנחנו עובדים קשה בשביל להביא אליך את כל הדגמים המובילים. כעת, כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי ולהצטרף עוד היום אל משפחת הלקוחות המרוצים.

איך מנצלים את היתרונות של הקרוסלות ?

התנאי לניצול היתרונות השונים של קרוסלה תקינה הוא לבחור אותה נכון. בשביל לחבר בין שערי קרוסלה בקרת כניסה ומערכות אבטחה לדוגמא, צריך להכיר את הצפי לכמות המבקרים ולוודא שהיא מגיעה במידות הרלוונטיות. לאחר מכן, יש לדאוג להתקנה מקצועית של כל דגם או דלת קרוסלה כי אחרת עלולות להתרחש תקלות מצערות.

מלבד בחירת קרוסלת כניסה על פי המפרט הטכני המתואר על ידי היצרן ואחרי התייעצות עם בעלי המקצוע של אלון שערים, יש לתאם התקנה נכונה. את ההתקנה של דלת קרוסלה לדוגמא לא מבצעים כמו שמתקינים שערים רגילים, לכן צריך לוודא שמי שעושים את זה הם בעלי ניסיון. בנוסף, צריך לדאוג להסדרי נגישות גם עבור בעלי מוגבלויות ולשלב שערי קרוסלה בקרת כניסה ומערכות אבטחה נוספות.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן