תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

מנוע חשמלי לדלת מוסך

מנוע חשמלי לדלת מוסך

דלת המוסך שלכם מורכבת מכנף פנלים או כנף "חתיכה אחת" וממנוע חשמלי המרים ומוריד אותה בהתאם לצורך. ניתן לומר בבירור כי דלת מוסך חשמלת פועלת עד 10 פעמים ביום ועל כן, המנוע המתאים ביותר בשבילה הוא מנוע אלקטרו מכאני המותאם לכמות פתיחות קטנה, ביחס לחניונים ציבוריים למשל.
יחד עם זאת, ישנם כמה סוגי מנועים חשמליים לדלתות מוסך ויש צורך לבחור את המתאים ביותר. חברת אלון שערים עובדת עם הספקים המעולים ביותר של מנועים חשמליים ואוחזת בתוי תקן מחמירים כך שאתם בטוחים כי קניתם את המוצר הטוב ביותר לדלת המוסך שלכם.
חשוב לדעת כי אורך חייו של מנוע איכותי לדלת מוסך הוא כ- 10 שנים ויותר. יחד עם זאת, תקלה אחת במנוע מבשרת בהכרח על תקלות נוספות ולכן מומלץ להחליפו כל עשור. כיום, העלויות האטרקטביות בהחלט מאפשרות החלפת המנוע ושקט נפשי לעוד עשר שנים.

מנוע חשמלי לדלת מוסך

ערכת מנוע מלאה

מעבר למנוע עצמו שחייב להיות איכותי ותקין, מגיעה אתו גם ערכה שלמה הכוללת מסילות לשני הצדדים, 2 שלטים ולוח פיקוד. כמו כן, יש אפשרות להוסיף אביזרים נלווים כגון חיישני עין אלקטרוניים, בקר בטיחות עם חיבורים לקיר, סוללת גיבוי ומנורת פלאש.
את כל הערכה והאביזרים הנלוים מספקת חברת אלון שערים יחד עם אחריות מלאה ובשירות אדיב, עד הבית.

חשיבות ההתקנה

למרות על האמור לעיל, יש חשיבות מכרעת לאיכות ההתקנה. רק טכנאים מומחים יכולים להתקין את המנוע בצורה שלא תפגע בדלת עצמה ועל ידי כך תאריך את חיי המנוע. טכנאי אלון שערים יודעים כיצד לאזן בין הכוח שמפעיל המנוע לבין הדלת עצמה, משקלה וכמות הפתיחות ביום, כמו גם לקחת בחשבון את גורם השחיקה הטבעית.
מעוניינים לשדרג את דלת המוסך שלכם? צרו קשר ונציג של אלון שערים יחזור אליכם.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן