תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

בולרדים

שירות ומכירה פריסה ארצית 24/7

חלקים ומוצרים איכותיים עם תווי תקן ואחריות

מחלקת תכנון והנדסה לכל פרוייטקט לשרותכם

כל סוגי השערים המחסומים ובקרות כניסה

הצעת מחיר מהירה וייעוץ חינם

ייעוץ ותכנון של מומחה בתחום שערים, מחסומים, תריסים נגללים קרוסלות ובקרות כניסה

עמוד נשלף שמתרומם מהקרקע יכול למנוע מעבר של כלי רכב ולשמש כמעצור פיזי באזורים עירוניים, מסחריים או תעשייתיים. עם זאת, מאוד חשוב להכיר את ההבדלים בין סוגים שונים של בולרדים כי הדגמים מגיעים במגוון גבהים וקטרים. לאחר מכן, אפשר להתייעץ עם המומחים של אלון שערים לגבי בחירת בולרד בהתאמה אישית

עמוד חניה חשמלי

בולרדים הם עמודים נשלפים מסוגים שונים שיכולים לשמש בתור מחסומי בטיחות. היתרון של עמוד חניה מתקפל מן הסוג הזה בא לידי ביטוי בכך שהוא מתרומם מהקרקע. אם לא צריך להשתמש בו, אפשר להטמין את העמוד והוא לא מפריע למעבר כלי תחבורה. אבל כאשר רוצים לייצר מעצור פיזי באזורים שונים, אפשר להפעיל בולרדים חשמליים בלחיצת כפתור.

במילים אחרות, בולרדים מציעים יתרונות רבים בגלל שהם משמשים בתור עמודים נשלפים שמתרוממים מהקרקע ומונעים פיזית את המעבר של כלי רכב מסוגים שונים – החל מכלי רכב פרטיים ועד אוטובוסים או אופנועים. בין היתר, ניתן למצוא בולרדים באזורים עירוניים, מסחריים או תעשייתיים למניעה ואפשרות כניסה לאזור תפעולי ויש מקומות שבהם משתמשים בהם כדי לשמור על חניה.

איך בוחרים בולרדים ?

התאמת עמוד חניה חשמלי לאופי השימוש ולתקציב של הלקוח דורשת היכרות עם הבדלים בין דגמים שונים. בשביל לבחור את הדגם המתאים, כדאי קודם כל להחליט איפה בדיוק מתקין בולרדים והאם מציבים לידם מחסומים נוספים. לאחר מכן, אפשר להשוות בין בולרדים חשמליים ורגילים ביחס למחיר ולתקציב שאותו מוכנים להשקיע.

מבחינת המפרט עצמו, עמוד חניה יכול להגיע בדגמים וגבהים שונים. ככל שהדגם מאסיבי יותר כך הוא חוסם שטח גדול יותר, אבל המחיר שלו עולה. אז אם משתמשים בבולרדים באזור פרטי, אפשר להסתפק בדגמים קטנים יחסית. לעומת זאת, באזורים מסחריים או תעשייתיים וציבוריים עם תנועה רבה של כלי רכב או חשש מפיגועים והסגת גבול – כדאי לבחור בולרדים גדולים ומאסיביים.

הדגמים המומלצים – כל מה שכדאי לדעת

הנה למשל שני דגמים מומלצים של בולרדים ומה שאפשר ללמוד מהם לגבי האופן שבו כדאי לבחור עמוד חניה חשמלי הידראולי:

א. BFT-XPASS – זהו עמוד חניה חשמלי הידראולי שנבדק ואושר על ידי גופי הבטיחות הגדולים בעולם. הוא יכול לשמש כמחסום באתרים רגישים, נוח לתחזוקה ומגיע עם יחידה הידראולית מובנית, נגישה ועצמאית. במידה ויחידה אחת נשברת, שאר היחידות מסוגלות להבטיח תפקוד תקין של הבולרד תוך כדי עבודות התחזוקה והתיקונים.

ב. BFT-STOPPY B – דגם שמגיע בשתי אפשרויות: או ירידה עצמאית בהפסקת חשמל או בשחרור על ידי מפתח פלדה או נירוסטה. בנוסף, BFT-STOPPY B מצויד בנורות לד אבל אפשר לבחור אותו במידות אחרות ללא לדים. זמן הפתיחה או הסגירה שלו עומד על 9 שניות בלבד והמידות הן 700 מ"מ גובה וקוטר של 200 מ"מ. כמו כן, הוא מצויד במנגנון עצירה סוף מהלך חיישן מגנטי.

BFT-XPASS

בולארדים

BFT-XPASS

 XPASS B 275/800C LI SD K4 LUCIINOX SECDEV נירוסטה

XPASS B 275/800C L SD K4 LUCI SEC.DEV פלדה

BFT-STOPPY B

בולרדים עמוד חניה מתקפל

STOPPY B 200/700

התקנה מקצועית היא חלק בלתי נפרד מהתפקוד

לא משנה איפה ואיך מתכוונים להשתמש בסוגים שונים של בולרדים חשמליים, מאוד חשוב שההתקנה תהיה מקצועית. התקנה מקצועית באה לידי ביטוי בהתאמה של עמוד חניה חשמלי להנחיות היצרן ולדרישות שלו. אם מתקינים נכון כל דגם של עמוד חניה הידראולי, יש סיכוי גבוה יותר שהוא יחזיק מעמד וימלא את תפקידו היטב.

יש לך עוד שאלות לגבי בולדרים? רוצה לקבל הצעת מחיר על הדגמים המובילים ועל התקנה מקצועית? כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר של אלון שערים. אנו נשמח לרכז עבורך את הדגמים החשובים בצורה מסודרת ולתאם עבורך התקנה זריזה ברמה גבוהה.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן