תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

שילוט והכוונה

שילוט והכוונה לשערים חשמליים

בין שלל התפקידים של שערים חשמליים, אחד מהם הוא לשמור על סדר וארגון ובכך, למנוע תאונות ופגיעות ברכוש ובנפש. תארו לעצמכם מצב בו שורה של רכבים נכנסים לחניון ללא שער חשמלי, ללא פסי האטה וללא ביקורת. מה היה קורה?
אנחנו חיים במדינה בה תרבות הנהיגה איננה אדיבה וסובלנית והסיכוי לתאונה במצבים כאלה היא גבוהה מאוד. לכן, שער חשמלי, מחסום דוקרנים או פסי האטה הם בגדר הכרח המציאות.
אך גם זה לא מספיק על מנת למנוע תאונות ואי הבנות. עוד לפני כן, יש לשים שילוט והכוונה, כדי שהרכבים והולכי הרגל יידעו כי הם מתקרבים לשער חשמלי, מחסום דוקרנים וכו'. שלטי ההכוונה והזהירות מאותתים לרכב או להולך הרגל כי הם מגיעים לאיזור בו יש סיכוי להאטת התנועה ולעצירה ועל כן, יש להאט ולהיות זהירים במיוחד.
ניקח מחסום דוקרנים נייד, למשל, מה היה קורה אילו לא היה שלט המודיע על התקרבות למחסום דוקרנים? ייתכן כי כמה מהנהגים היו ממשיכים בנסיעתם המסוכנת וגורמים לנזקים עצומים לגלגלי המכונית ואולי גם לעצמם. שלט הנמצא במרחק ביטחון מהמחסום ומודיע כי יש מחסום דוקרנים בהמשך, מונע אי נעימויות וגורם להאטה משמעותית של הנהג.
כולם וודאי מכירים את שלט העצור הקבוע בכל מחסום זרוע. מטרת שלט זה היא לגרום לנהג לעצור לפני המחסום, להסתכל ימינה ושמאלה ולוודא כי היציאה לכביש אכן פנויה ואינה מסכנת הולכי רגל ומכוניות אחרות

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן