תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

שומר חניה

שומר חניה – מניעת חניה לא רצויה

מצוקת החניה באיזור גוש דן ידועה לכולם. לעתים אנו מסתובבים עם רכבנו במשך דקות ארוכות על מנת לאתר מקום חניה פנוי. עובדה זו גורמת לאנשים להחנות במקומות אסורים מבחינה חוקית או להחנות במקומות פרטיים. בדיוק לשם כך נוצר המחסום שנקרא עמוד הגנה.
עמודי הגנה, כשמם כן הם, מגינים על שטח מסוים מחניה או התפרצות של מכוניות. מדובר על עמוד בגובה 60 סנטימטרים לערך המוצב על המדרכה או הכביש ומונעים כניסה של רכבים. עמודי חניה יכולים להיות ממוקמים על מדרכות, ליד בתי ספר או באופן פרטי, ממול הבית.
העיקרון הוא פשוט, על מנת להגן על האיזור או על הולכי הרגל, יש למקם עמודי הגנה. תסיכמו אתי שחניה ללא ביקורת ממול לבתי ספר אכן מסכנת את הילדים. כמובן שעמודי ההגנה של אלון שערים מותקנים באסתטיות רבה ומתוך תכנון ומחשבה כך שאינם פוגעים במרקם הסביבתי ובנוף העירוני.

עמודי הגנה – בולרדים

התקנת עמוד חניה אפשרית על כל משטח כגון אספלט, בטון או אבנים משולבות. התקנת העמוד מתבצעת באמצעות קדיחה והחדרת יתדות לעיצוב העמוד. במקרים מסוימים יש לצקת את העמוד לקרקע באמצעות בטון. מחסום בולרד הוא עמוד הגנה המתרומם מעל הקרקע ויורד אליה חזרה. בצורה כזו, ניתן להפעיל אותו בשעות בהן יש צורך. מעבר ללקוחות פרטיים, עמודי בולרד מתאימים במיוחד לאיזורים בטחוניים רגישים המעוניינים למנוע התפרצות של רכבים לאיזור המוגן.
ישנן כמה דרכים להפעיל את הבולרד:

  • בוכנת גז – עמוד הגנה חצי אוטומאטי המופעל בצורה ידנית על יד מפתח. חצי סיבוב הוא חוזר לאדמה בעזרת הרגל, חצי סיבוב נוסף הוא מתרומם.
  • בוכנה פנאומטית – זהו עמוד הגנה אוטומאטי המצריך קומפרסור ואינו מומלץ באיזור מגורים מטעמי רעש. ניתן להפעלה מרחוק וכדאי לגבות אותו עם שער זרוע, למניעת תקלות ותאונות.
  • בוכנה הידרואלית – עמוד הגנה שקט ואיכותי הניתן להפעלה מרחוק. בכל זאת, כדאי לגבות אותו עם מחסום זרוע כדי לא לגרום לתאונות ולפגיעות עקב חוסר אחריות של המפעיל.

עמודי הגנה דורשים חפירה בבטון, ובמקרה של איזור מניצופלי, גם אישור של העירייה. לחברת אלון שערים היכולת והידע להקים עמודי הגנה בכל מקום, זאת תוך בטיחות ואיכות ללא פשרות.
רוצה לדעת עוד על עמודי הגנה?
צרו קשר ונציג של אלון שערים יחזור אליכם בהקדם.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן