תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

פסי שיניים

יכול להיות שלא שמעתם על פסי שיניים בהקשר של עולם השערים החשמליים אלא דווקא הקשר של עולם רפואת השיניים, אך למעשה דווקא פסי השיניים שהיום נדבר עליהם יכולים לסדר לכם איכות חיים הרבה יותר גבוהה. מהם פסי השיניים וכיצד הם קשורים לשער החשמלי? מאיפה אפשר להשיג אותם וכמה הם עולים? אחרי המאמר הזה תכירו את פסי השיניים מקרוב.

מהם פסי שיניים?

עם פסי שיניים שערים חשמליים יכולים לפעול. למעשה פסי השיניים יכולים להיות קטנים מאוד עד כי תחשבו שהם לא יכולים להזיז שער חשמלי ענק וכבד אך תופתעו לגלות עד כמה המבנה שלהם, שמלא בשיניים חדות מברזל, יכול להיות שימושי גם לשערים הכי גדולים שיש. פס השיניים יכול להיות באורך משתנה לפי גודל השער שהוא אמור להזיז והוא מתחבר למנוע החשמלי שנמצא בדרך כלל בחלק התחתון של השער, כמובן מהצד הפנימי. המנוע למעשה מזיז את השער באמצעות חיבור לשיניים של פס השיניים, כך שהשיניים עוזרות לו לדחוף את השער. פעולה זו רלוונטית אך ורק לשער גרירה.

פס-שיניים

מי צריך פסי שיניים?

עם פסי שיניים שערים חשמליים יוכלו לפעול ולמעשה ברגע שהם נשחקים יש צורך להחליף אותם. פסי השיניים רלוונטיים לשערי גרירה ולשערים קונזוליים, כלומר שערים מוגבהים, ולמעשה כל שער שדורש דחיפה או משיכה ואינו נפתח בצורה אנכית כמו למשל שער זרוע, שער גלילה או שער הרמה. את פסי השיניים צריכים גם אנשים שמתקינים שער חשמלי מסוג זה וגם אלו שכבר שנים לא החליפו את פס השיניים שנמצא אצלם כיוון שהוא יכול לפתח בלאי וכך הוא לא יעבוד, מה שיוציא מכלל פעולה את השער החשמלי. חשוב לזכור שיש לבדוק את התקינות שלו כדי לבדוק מה מצבו בשגרת העבודה.

איך בוחרים פסי שיניים?

• כדי לבחור פסי שיניים בצורה נכונה יש צורך להתייחס למספר רחב של פרמטרים. ראשית, יש לבחור את פס השיניים שיתאים לרוחב וכובד השער שכן יש פסי שיניים קצרים יותר מאחרים. פס השיניים חייב להיות מותאם לשער בדיוק כיוון שאם מנגנון הפתיחה לא יהיה תואם, יכול להיות שפס השיניים בסופו של דבר לא יהיה שימושי ואף לא יפתח את השער עד סופו והוא יישאר סגור למחצה.

• כדי לבחור פסי שיניים בצורה נכונה יש צורך להתייחס למספר רחב של פרמטרים. ראשית, יש לבחור את פס השיניים שיתאים לרוחב וכובד השער שכן יש פסי שיניים קצרים יותר מאחרים. פס השיניים חייב להיות מותאם לשער בדיוק כיוון שאם מנגנון הפתיחה לא יהיה תואם, יכול להיות שפס השיניים בסופו של דבר לא יהיה שימושי ואף לא יפתח את השער עד סופו והוא יישאר סגור למחצה.

• בחירת פסי שיניים יכולה להיות רלוונטית גם לבתים פרטיים, גם לעסקים ובוודאי שגם למגזר התעשייתי שחלק ניכר מהשערים שלו הם שערי גלילה לשמירה על ביטחון ברמה הכי גבוהה.
בכל מקרה בכל בחירה יש לבחור פס שיניים איכותי, כזה שלא יישבר ויהיה עמיד בלחצים הגבוהים שיופעלו עליו. השער יכול להיות כבד מאוד והפתיחה שלו יכולה לעתים לשבור פס שיניים שאינו איכותי, כאשר יש טווח מחירים שנע בין 100 ועד 200 שקלים לפס שיניים ממוצע.

אם אתם צריכים פס שיניים איכותי, אנו באלון שערים כאן בשבילכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן