תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

עמודי הגנה

עמודי הגנה יכולים להיות למען שתי מטרות: הם יכולים לחסום כלי רכב שאינם מורשים מלהיכנס למקום מסוים, והם יכולים לבצע את אותה הפעולה כנגד כל כלי הרכב באופן שווה. עמודי הגנה הם הפתרון הכי פשוט שיש כאשר הם יכולים להיות מותקנים בכל מקום ובכל תנאי שטח וזה הזמן להרחיב עליהם מעט יותר ולהבין מה באמת הסיפור שלהם.

מהם עמודי הגנה וכיצד הם פועלים?

עמודי הגנה הם אינם עמודים גדולים ולרוב הגובה שלהם לא יעלה על 80 סנטימטרים. עמודים אלו מותקנים על ידי נעיצתם באדמה וקיבועם בצורה כזו שאפילו כלי רכב שפוגע בהם לא יוכל להרוס אותם לחלוטין, כך שכלי הרכב לא יוכל לעבור. בכל מקרה חשוב לדעת כי המטרה של עמודי הגנה, בשונה משערים חשמליים ושערי כניסה בכלל, היא לא למנוע כניסה של רכבים שמנסים להתפרץ, קרי אין להם תפקיד בטיחותי, אלא תפקיד בשמירה על איכות חיים ועל הסדר הציבורי הטוב. כך אפשר למנוע מרכבים להחנות בפתחם של פארקים עירוניים, מניעת כניסת רכבים למדרחוב וכולה.

עמודי הגנה

מה היתרונות של עמודי הגנה ואל וסוגים קיימים?

• עמודי הגנה נפתחים בלי בעיה, אך מנגנון הפתיחה יכול להשתנות מעמוד לעמוד. יש עמודי הגנה שנפתחים באופן מכני, כלומר הם מוטים על צדם וכך למעשה יש להשתמש במפתח מכני רגיל לחלוטין לעתים מה שסוגר אותם הוא מנעול קפיץ ולעתים מנעול מובנה בתוכם. חלק אחר של עמודי ההגנה נכנס אל תוך האדמה, ולמרות שזה מצריך חפירה והתקנה מורכבת יותר, זה משתלם לטווח הארוך כי הפתיחה קלה ופשוטה והיא חשמלית לחלוטין.

• פתיחה חשמלית יכולה לפתוח את עמודי ההגנה אפילו בלי שהנהג צריך לצאת מהרכב אך לא כאן נגמרים היתרונות שלהם. עמודי הגנה אסתטיים מאוד והם יכולים להגיע בשלל צורות. בגלל שמדובר בסך הכול בעמודים בודדים שמותקנים בכניסה למדרחובים או לשבילים מסוימים, אפשר לעצב אותם כפי שרוצים ויש אפילו עמודי הגנה בכל מיני צורות יצירתיות שיכולות להתאים גם למקומות שהנוכחים בהם ברובם יהיו ילדים.

• עמודי החניה חזקים מאוד ועשויים לרוב ממתכת. יש עמודים מברזל אך יש גם עמודי הגנה מאלומיניום, כך שלא רק שמדובר על פתרון יצירתי, אסתטי ויעיל מאוד, מדובר על פתרון זול מאוד, שקל להתקין ואחד שמשתלם לאורך שנים רבות של שימוש.

אלו עוד שימושים יש לעמודי הגנה?

עמודי הגנה יכולים לשמש בכל מקום בו אין פתרון אחר טוב ואסתטי יותר. אפשר לראות אותם בכניסה למדרחובים, בכניסה לגנים ציבוריים, בכניסה שמיועדת לרכבי חירום בלבד, בסמוך לתעלות או למקומות שיכולים להיות מסוכנים לחניה או שפשוט אסורים לחניה, בסמוך לעמודי תווך של מבנה כדי שלא ייתקעו בהם ויסכנו את המבנה כולו וכן הלאה. עמודי הגנה הם פתרון נפוץ מאוד בישראל ובעולם בכלל.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן