תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

נחום תקום

מה זה בכלל נחום תקום ולמה צריך אותו?

נחום תקום הוא למעשה עמוד יציב שברגע שהוא מוטה על צדו, הוא קם מיד, בגלל זה קוראים לו ככה, כי הוא קם באופן מיידי. אך מלבד העובדה שילדים קטנים אוהבים לשחק איתו ובעיקר להכות אוו כדי שיחזור אליהם לחבטה נוספת, דבר שמרגיע את הילד ותורם גם לשקט של ההורים בהוצאת העצבים והאנרגיות של הילד, הוא יכול להיות כלי שימושי גם לבטיחות בדרכים. נחום תקום יכול להיות בצורה של עמודים בולטים שעשויים מחומרי די קלים אך חזקים, כאלו שלא יוצרים נזק משמעותי לרכב אך כן מרתיעים את הנהג, וכך מונעים ממנו להיכנס למקומות שהוא לא יכול להיכנס אליהם.

נחום-תקום

היכן נחום תקום בא לידי שימוש?

• נחום תקום יכול להיות מעולה בתור מחסום חניה. נחום תקום למעשה יכול להיות תחליף לעמודי הגנה או לשערי חניה, כאשר מצד אחד הוא מראה לכל הנהגים להיכן אסור להיכנס ומצד שני גם אם מישהו מהנהגים יפגע בו בשוגג, לא יקרה לו נזק רב. כמובן שעל הנחום תקום אפשר גם לנסוע, וזה כבר תלוי בסוגו שלו כיוון שיש כאלו שעשויים מחומרים רכים וצמיגיים יותר ויש כאלו קשיחים יותר, וכך רכבים מסוימים כן יכולים לעבור עליו ולהיכנס.

• אין ספק שהשימוש הבולט בנחום תקום הוא בחניות, בחניונים שונים או באזורים תפעוליים שמורשים רק לרכבים מסוימים, אך שימוש נפוץ נוסף בו הוא בכבישים מהירים. בפעם הבאה שאתם נוסעים בכביש 6, תביטו אחרי מנהרות או סתם באופן אקראי בשדרה שמחברת בין כיווני הכביש השונים, שכמובן מופרדים לחלוטין, ותגלו נחום תקום-ים רבים. הייעוד שלהם הוא לאפשר לכלי רכב חירום לעבור מצד לצד וכך להגיע למקומות מהר יותר.

תיחום שולי הדרך

עוד שימוש חשוב של נחום תקום הוא בשולי הכביש וזאת כדי למנוע סטייה לצדדים. שיטה בטיחותית זו, יעילה ככל שתהיה, דווקא פחות נפוצה בישראל ואפשר לראות אותה במקומות אחרים בעולם כאשר באירופה השימוש בה נפוץ מאוד. נחום תקום הוא עמוד בולט שלרוב יהיה בצבע לבן, כתום או צהוב, וכך הנהגים מבחינים בו בקלות ולא ייתקלו בו, כך שהוא יעיל יותר מקו הפרדה רצוף שעליו הנהגים די שמים פס, תרתי משמע. בכל מקרה גם בפגיעה בנחום תקום לא יקרה לרכב שום דבר רציני ובטח לא לתאונה שתפגע בנהג עצמו, ובמקרה חירום יהיה אפשר לעלות עליו ולעצור בצד אם אין ברירה אחרת.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן