תפריט

מתכונת חירום ! עובדים בשבילכם במתכונת חירום עם מפעל ומתקינים כחול לבן

מחסום דוקרנים

מחסום דוקרנים

מחסום דוקרנים – יעילות היא שם המשחק

אחד המחסומים הנפוצים והיעילים ביותר בתחום מחסומים לרכבים הוא מחסום דוקרנים. מחסום דוקרנים משמש חניונים, שטחי תפעול, כוחות בטחון וכל מקום המעוניין כי תנועת הרכבים תהיה רק לכיוון אחד.
מחסום דוקרנים חוסך עלויות וכוח אדם. למשל, בעל חניון המעוניין למנוע כניסת רכבים מפתח היציאה אך לא מעוניין לשים שם שומר אשר יוודא כי הרכבים נוסעים בכיוון הנכון. מחסום דוקרנים עם שלט מקדים ימנע מהרכבים להיכנס דרך פתח היציאה.
העקרון העומד בבסיסו של מחסום דוקרנים הוא פשוט: רכב הנוסע בכיוון הנכון יחליק על המחסום וימשיך בנסיעתו אולם רכב שייסע נגד כיוון התנועה ייבלם על ידי תקר בגלגל

מחסום דוקרנים

סוגי מחסום דוקרנים

ישם שני סוגים של מחסום דוקרנים: מחסום נייד המשמש את כוחות הביטחון ליצירת מחסום זמני על הכביש, ומחסום דוקרנים המקובע לקרקע ופועל באופן שוטף.
מחסום דוקרנים קבוע הופך להיות מחסום רצפה ויש לעגן אותו היטב על מנת שלא יזוז ממקומו. את ההתקנה עושה החברה שמספקת את המחסום, באמצעות בטון או באמצעות יתדות מתכת.
מחסום דוקרנים הוא למעשה מחסום לרכב ומונע נסיעה מסוכנת נגד כיוון התנועה. על מנת להרכיב את המחסום בצורה הטובה והיעילה ביותר, יש לתת למומחי אלון שערים לבחור את גודל ואורך הרצועה, בהתאם לגודל המפתח ולצרכי המקום. ברשותנו כל סוגי המחסומים, בכל הגדלים והאורכים.

מחסום דוקרנים – חשיבות התחזוקה

דוקרנים לכביש יעילים בעיקר במקומות בהם תנועת הרכבים רבה. זו הסיבה מדוע הבלאי בסוג מחסום לרכב זה הוא רב. החלקים הרגישים יותר הם מנגנון הדוקרנים ומערכת הקפיצים. יש לוודא כי המתכת המרכיבה את הדוקרנים ומנגנון ההפעלה היא איכותית, עמידה ואינה מתבלה. כיאה לחברה מובילה בתחומה, אלון שערים מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים איכותיים שנבדקו והוכחו כיעילים ועמידים.
בנוסף, חברתנו מחזיקה מלאי זמין של חלקי חילוף כך שלעולם לא תצטרכו להשבית את המחסום. צוות התחזוקה שלנו מלווה אתכם לאורך כל השלבים: התכנון, ההתקנה והתחזוקה.
עם חברת אלון שערים נוסעים רק בכיוון אחד – קדימה!
צרו קשר 24 שעות ביממה עם אלון שערים וקבעו פגישת ייעוץ.

אלון שערים - תעשייה כחול לבן!
מלאו את הפרטים ומתקין כחול-לבן בדרך אליכם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

איזה כיף, ההצעה ופרטים נוספים בקרוב יהיו אצלכם

מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן